Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare Pokoli szerkez...

Cassandra Clare Pokoli szerkezetek trilógiájában mi történik Jemmel és Tessával? És kicsoda Will?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ilyen tudatlan vagyok, de az egyik barátnőmnek kell

2015. jan. 2. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tessa a könyvek végén hozzámegy Willhez, mert Jem beáll olyan szerzetes izének, aminek már elfelejtettem a nevét (bocsi, rég olvastam), majd miután Will megöregszik és meghal, mivel Tessa halhatatlan, tovább tengeti életét. Aztán egyszer Jem felmond a szerzeteseknél, mert meggyógyult a betegségéből, és végül elmennek együtt bejárni a világot. Ebben azért így nem vagyok teljesen biztos, de remélem, tudtam segíteni.
2015. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AliceSwan ***** válasza:
Körülbelül igen. Jem Néma testvér (a szerzetes izé :D) lesz, mert különben meghalna. Végül valahogy mégis újra normális árnyvadász lehet, bár ez erősen spoileres a Mennyei Tűz Városára (TMI 6. kötet) és a vége stimmel, ahogy az eleje is.
2015. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 4. 18:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!