Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vámpírnaplók hogyan van...

A Vámpírnaplók hogyan van könyvben?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy van az 1. évad 1. rész. Abban csak az 1. évad 1. része van megírva? Vagy hogyan? Szeretnék venni könyvet, de még nem tudtam elmenni a könyvesboltba, meg feleslegesen nem is szeretnék. Köszi a válaszokat előre is! :)
2015. jan. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Telesen más a könyv, mint a sorozat. Kb a 3 főszereplő neve egyezik meg, aztán csá xD én csak úgy bírtam elolvasni, hogy elvonatkoztattam a sorozattól, amit imádok egyébként.
2015. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen lesz a sorozat után olvasnod a könyvet, mert a könyv teljesen más, de ugye az volt először, az az igazi Vámpírnaplók. De így.. Annyi az egyezés, hogy Stefan, Damon és Elena nagyjából ugyanolyan, és ugyanúgy van szerelmi háromszög, Bonnie is hasonló, de Caroline egészen más, Meredith ott főszereplő...

Köze nincs a sorozathoz, nem egyezik a részekkel. L.J.Smith megírta a könyve(ke)t, aztán úgy döntöttek, csinálnak belőle sorozatokat, pár szereplőből indultak ki és írtak egy egészen más történetet.

2015. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uhh...:/ köszönöm a válaszokat!!! :) én is nagyon szeretem a sorozatot és kíváncsi lettem volna rá, hogy hogyan írja meg könyvben! :)
2015. jan. 4. 18:48
 4/4 anonim válasza:

A könyv is nagyon jó,de nagyon sok az eltérés:/

Érdemes elolvasni könyvben is és akkor "össze tudod hasonlítani".

Bár egy könyv meg egy film/sorozat mindíg más. A könyv részletesebb,a szereplőket saját fantáziád szerint tudod elképzelni.

Amúgy mind a 2 jó:))

2015. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!