Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Rain Arlender...

Olvasta valaki Rain Arlender Y c. könyvét?

Figyelt kérdés
Több helyen is láttam a plakátját és nagyon érdekesnek tűnik. De nem találok róla semmilyen információt,pl. hogy hol lehet megvenni,csak e könyvként találtam meg. Nem tudja esetleg valaki, hogy lehet megvenni? Ha valaki olvasta, milyen? Megéri megvenni?

#könyv #ifjúsági #Rain Arlender
2015. jan. 11. 13:59
 1/4 anonim válasza:

Szia!

A könyv nagyon érdekes és nem mondhatni romantikusnak, inkább érdekfeszítőnek.

Megvenni csak az interneten vagy az Írók Boltjában tudod.

A kiadó honlapján is meg lehet rendelni, ott az első fejezetet is elolvashatod és eldöntheted, hogy tetszik-e. :)

[link] (ez a link amin el tudod olvasni az első fejezetet) Jó olvasást :)

2015. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2015. jan. 25. 21:45
 3/4 anonim válasza:

Van hozzá egy trailer is, azt láttad? Itt a linkje:

https://www.youtube.com/watch?v=tS9aLP2ifk0

Meg van Facebook oldala, oda néha raknak fel részleteket is a könyvből. A molyon meg írnak róla véleményt. Érdekes könyv, elgondolkodtató, de én még csak most kezdtem a második részt.

2015. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megnéztem,köszi. Nagyon érdekesnek tűnik, biztos, hogy el fogom olvasni! :)
2015. jan. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!