Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlai valamilyen...

Tudnátok ajánlai valamilyen könyvet? Mindegy milyen műfaj. Olyan könyvekre lenne szükségem ami megfog, magával ragadtat.

Figyelt kérdés

#könyv #jó könyvek.
2015. jan. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Magával ragadta? Inkább magával ragad, úgy a helyes. :D

Ne ártana tudni legalább a korodat. Másrészt nem igazán hiszem, hogy a világon bármilyen műfej tetszene. Szóval én most feltételezem, hogy nem megint egy kamaszlányos-nyálas könyvet keresünk, egy nagyon pici fantasyval beszórva. Abból, meg YA disztópikus cuccból találsz milliót a kölünböző kérdések alatt.


Christopher Brookmyre - One Fine Day in the Middle of the Night (magyarul Elcseszett paradicsom)

Scott Lynch - The Lies of Locke Lamora (Magyarul Locke Lamora hazugságai, a folytatásai nem jók szerintem)

Ernest Cline - Ready Player One (mondjuk nekem annyira nagyon nem tetszett, de a legtöbben imádták)

Jonathan L. Howard - Johannes Cabal könyvek (magyarul nem jelentek meg)

Douglas Addams - The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (Galaxis útikalauz stopposoknak)

Én most Ben Aaronovitch könyvét, a Rivers of Londont olvasom (magyarul London folyói), így a könyv 65%-án túl nagyon tetszik.

2015. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Robert Merle - Malevil
2015. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok,és igen nem a nyálas tini könyvek tetszenek.

a megfogalmazást illetően meg nem könnyű úgy feltenni a kérdést hogy vagy 6x írtam újra mert nem engedte kiírni, tudom hogy nem jól fogalmaztam,de értetted a lényeget.

és köszönöm.

2015. jan. 11. 20:45
 4/6 anonim válasza:
49%

cassandra clare : a végzet ereklyéi.

- Csontváros

- Hamuváros

- Üvegváros

- Bukott angyalok városa

- Elveszett lelkek városa

- Mennyei tűz városa


Rick Riordan : Percy jackson

- A villám tolvaj

- SZörnyek tengere

- A titán átka

- Az utolsó olimposzi

- Csata a labirintusban


Nagyon jó könyvek!

2015. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AMERIKAI DESPERADO
2015. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

A Szent Johanna Gimi.



Kamaszoknak íródott és olyan jó, hogy ha belekezdesz, nem tudod letenni.

2015. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!