Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A végzet ereklyéi könyvsorozat...

A végzet ereklyéi könyvsorozatban ugye nem hal meg Jace?

Figyelt kérdés

Olvastam egy könyvet, amiben meghalt a "főszereplő", és nem is tudtam befejezni, annyira beleszerettem, hogy értelmetlennek tartottam volna tovább olvasni.


Aki már elolvasta az összes kötetet: Ugye nem hal meg (végleg, ez alatt azt értem, hogy utána valami mágikus módon feltámasztják)? Még csak a Csontvárost olvastam el, de ha valamelyik következő kötetben meghal, akkor inkább nem is folytatom.



2015. jan. 16. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
De igen, a harmadik kötetben, de ne aggódj, Clary megkéri az angyalt, higy élessze fel:-)
2015. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm :D
2015. jan. 16. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó, mindenképpen olvasd végig, Jace teljesen rendben lesz - sőt, a végére még jobban fogod szeretni, mint az elején ;)

(Én az első három részt nagyon szerettem, a negyedik nekem elég fura volt, az ötödik jó, a hatodik meg megint elég fura, de azért jó... :D nem bántam meg, hogy végigolvastam. És közben Az angyalt és folytatásait is megéri olvasni :) )

2015. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!