Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Végzet ereklyéi olvasók!...

Végzet ereklyéi olvasók! Kiderül hogy Jace és Clary testvérek. Ez igaz? Mi lesz a sorsuk?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy igaz. Az írónő erre a "problémára" jó megoldást talált??? Mert engem sokkolt ez a tény. Én nagyon örültem hogy volt köztük valami! A következő fejezetekben való szereplők kötnek Claryhez? Mi lesz Jace-szel?

2014. dec. 11. 21:49
 1/5 AliceSwan ***** válasza:
37%
Olvasd végig, drágám. Megoldódik, Cassie zseniális író. De ha biztosan szeretnéd tudni írj üzenetet és elmondom.
2014. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában egy sorozat vagy trilógia lényege, hogy olvasd el az összes részt, mert úgy kerek a történet...
2014. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
El fogom olvasni az összes részt, csak már nagyon kíváncsi vagyok!
2014. dec. 27. 15:12
 4/5 anonim válasza:
Én annyit tudok,hogy nem testvérek!
2015. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem azok, ez a 3. részben derül ki. Az igazi Jonathant Valentine megmérgezte démonvérrel, így eléggé pszichopata lett. Jacet is Valentine nevelte, kivágta az anyja testéböl amikor még csak pár perce volt halott. Jacenek gyerekkorában angyalvért adott, így ő félig angyal, ahogy Clary is, bár Claryről Valentine sem tudott, veletlenül csinálta. Jace nem volt elég érzelemmentes, ezért csak 10 éves koráig nevelte.



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!

2016. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!