Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok, nekem olyan könyvet,...

Tudtok, nekem olyan könyvet, ajánlani aminek írójának a monogrammja S. H. nem muszály magyar író, csak ez legyen a monogrammja?!

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nem a reading challenge? :D (bocs az offért, mindjárt körülnézek, hátha tudok valami értelmesebb válasszal is szolgálni :) )
2015. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na, őket találtam így hirtelen:


Stephen Hunter

Susan Howatch

Susan Herbert

Susan Hill

Sophie Hannah

Stephen Hawking

Samuel Hutchinson

Simon Hawke


Van köztük olyan, aki kevésbé ismert 1-2 könyvet írt, de szerencsére akad olyan is, aki ismertebb :)

2015. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen kihívás,de van benne egy olyan amiben olyan írótól kell olvasni akinek ugyanaz a monogrammja mint neked,vagyis nekem. :) KÖSZI
2015. jan. 17. 14:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Stephen Hunter írt könyvet??
2015. jan. 17. 14:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs,még annyi,hogy H.Zs vel v. H.Z.vel nem tudsz? A barátnőm is csinálja? :) :)
2015. jan. 17. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajnády Zoltán

Halasi Zoltán

Halász Zsuzsa

Hangay Zoltán

Harald Zimmermann

Harsányi Zoltá

nHavas Zsigmond

Herbert Ziergiebel

Horváth Zoltán

Horváth Zsolt


Őszintén, én egyiküket sem ismerem, és bár akadnak köztük regényírók is... hát, nem tudom :D Mindenesetre nehéz kérdés, talán találtok még valaki ismertebbet, hozzáférhetőbbet is :)

2015. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Márciuska ***** válasza:

Shannon Hale

Steven Hall

Stewart Harrington

Stuart Hill

2015. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!