Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetetk milyen a blogom?

Szerintetetk milyen a blogom?

Figyelt kérdés

Először is, egy Éhezők viadala fanfictionről lenne szó. Nem a designra kérek kritikát, mert ahhoz amúgy is hülye vagyok.


Tudom, sokan jönnek ezzel a kérdéssel, akik tökéletesnek hiszik magukat, majd jól pofára esve osztják az észt, hogy ők csak azért is ügyesek.


Félek, hogy én is ilyen vagyok, azt tudom, hogy nem tökéletes és talán sablonos is a történetem, de kérlek írjátok meg a hibáit, azt is ha egy kalap kaki. :) De azért mindenki nyugodjon le, fojtatni fogom, ezzel gyarapítva az internet szemetesládájának kulturális tartalmát. Előre is köszönöm a válaszokat!

from-the-sixth.blogspot.com



#blog #Az éhezők viadala #még egy tiniblog
2015. jan. 18. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A designról nem szólok, de a címet és a fejlécet gondold át, mert pont a lényeget nem látni. Valami más színnel nem próbálkoznál? Ez a fehér nem biztos, hogy a legjobb választás. Amúgy letisztult az egész, semmi baj nincs vele.

Minimális mértékben sem érdekel a téma, ennélfogva totálisan nem értem az egészet, ami bizonyára jó. (Ezek szerint fanfictionként működőképes konstrukció lehet... nem magyarázol túl minden részletkérdést.) Azért a központizást javítsd, meg a helyesírás sem a legjobb, de egy helyesírás-ellenőrzőt azért sejtek a háttérben. Csak az sem mindenható, lásd mindjárt a prológus elején a "nemes fémek" nem ugyanaz, mint a nemesfémek.

(Ugyanígy a kérdésben: Internet és folytatni.)

Az oldalsávban a szatirikus megjegyzés a "Magamról" résznél aranyos, de ha komolyan fanfictiont tervezel és ehhez olvasótábort szeretnél gyűjteni, szerintem ezt cseréld le, mert az ilyen írásokat kedvelők többsége nem feltétlenül ezt várja. (Nem mondom, hogy nem értékeli, de nem biztos, hogy tetszik neki.) Én jót nevettem rajta, de eleve nem én vagyok a célközönség.

2015. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2015. jan. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!