Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a blogom? Hol...

Hogy tetszik a blogom? Hol tudnám népszerűsíteni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a blogírásba. Elsősorban magam miatt, mert jó érzés kiírni magamból az érzéseimet, illetve valamit köteléket kialakítani másokkal. Első időszakban csak rólam fog szólni, de később célja is lesz. Elköltözünk egy másik országba, teljesen másik kultúrába,és erről szeretnék írni, amolyan utazási naplóként, persze a hétköznapi életem bejegyzései mellett. Szerintetek érdekes lehet? Tudom, hogy a stílusom kicsit furcsa, de tetszik? Említettem, hogy magam miatt kezdtem el, de már most nagyon tetszik, és szeretném ,ha többen olvasnák, persze az aninomitásom mellett. Hogyan népszerűsíthetném?

Köszönöm szépen! :)



2014. aug. 27. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. aug. 27. 08:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Valóban fura, kissé gyerekes, pedig idősebb vagy. Oké, érzelmi kitörés, ez látszik. Majd lenyugszik a stílusod is. De azért szedd a Tiroxint, kell neked. Látszik a stílusodon is. (Szerintem enyhén alálőttek a javasolt adaggal. Nagyon dühösnek tűnsz a legutolsó bekezdésben.)

Egyébként ritka jól szinten tartható, ha jó endokrinológust találsz. A hiány mindig egyszerűbben kezelhető, mint a túltermelés.


Népszerűsíteni... hát, stílusától és témájától függ, de ha a betegség van előtérben, szakirányú fórumokon, ha nem, akkor Facebookon, elvégre az ismerőseid csak olvassák. Aztán esetleg továbbadják a linket. (Bízz bennük, az emberek megrögzött link-vadászok.)

2014. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt. Stílusom valóban fura, kissé megosztó is, de én nem igazán érzem, hogy gyerekes volna. De hát én kérdeztem, hogy milyen, szóval elfogadom. :) Nem csak a betegségemről szándékozom írni. Rólam fog szólni, így lesz benne minden, ami hozzám köthető, többek között ezért is került szóba a Hashimoto. Nyilván egy "picit" érzékenyebb állapotban írtam a legutolsó bejegyzést, ami bélyeget nyomott a történetem hangulatára, de alapvetően nem vagyok dühös. Nyilván sokat számított neked is ennek a véleménynek a megírásában, hogy leírtam, milyen problémával állok szemben, mert így szembetűnőbb az, ha valaki rossz kedvű avagy indulatos, mivel ezek az alulműködés egyes tünetei. Ahogyan megírtam a bejegyzésemet, azok a stílusjegyeim. Én vagyok 100%-ig, de nyilván igyekeztem még inkább kifejezni önmagamat és a stílusomat, ez lehet így írásban kicsit félreérthető. De majd megszokják, esetleg meg is szeretik. :)
2014. aug. 27. 18:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd' elfelejtettem: szeretném megtartani az anonimitásomat. Így ezért vagyok nehéz helyzetben a blog népszerűsítését illetően. Ismerőseimnek nem szóltam róla, egyelőre úgy gondolom, hogy nem is szeretném, ha tudnának róla. És mivel vegyes témájú lesz a blog (életmód, utazás, betegség, magánélet) így nehéz megtalálni a módját, hogyan osszam meg másokkal is....
2014. aug. 27. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is anonim szeretnék maradnia blogom, már van több, mint 100 regisztrált olvasóm. Ezt linkcserékkel, más blogokkal való kapcsolattartással értem el, azzal, hogy a Face-re regisztráltam a blogos nevemen, és úgy beléptem blogos csoportokba, van sok. Ott megoszthatod a blogod. Regisztrálhatsz a Magyar Blogok nevű oldalra, vagy régebben pl. a HVG szervezett blogversenyt. A blogodra csak rápillantottam, legalább a dizájn jó, és olvasható a szöveg, az már fél siker. Keress olyan csoportokat, pl. face-en, akiket szerinted érdekel, stb.
2014. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!