Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani a Soha...

Tudnátok mondani a Soha határa és a Gyönyörű sorscsapáshoz hasonló könyveket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer meg egy ilyen kérdés van már, és el is olvasgattam őket, de ezek a könyvek: Rule, Egyszeregy, Vonzás szabályai, Egymásba fonódva, Ha ez enyém lennél, Éjsötét szerető nem igazán jönnek be a leírásuk alapján.

Így hát gondoltam hátha van még ötlete valakinek, valami jó könyvre! :)



2015. jan. 19. 13:57
 1/3 anonim válasza:
Az Egyszeregy először nekem sem tetszett a leírás alapján, de a barátnőm könyörgött, hogy olvassam el, így belekezdtem és tetszett. Legalább is annyira, mint a gyönyörű sorscsapás bármelyik része:) Szóval, szerintem olvasd el, hátha:)
2015. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A vonzas szabalyat nagyon tudom ajanlani de ugy hogy elolvasod elotte a tokeletes kemiat. Nagyon jo trilogia en imadtam
2016. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Feszülő húr sorozat, A Fennmaradottak krónikái sorozat, A játszma, Várok rád sorozat, A Párválasztó sorozat, Crush-Bizsergés, Az üzlet, Rubinvörös, Heti csaj, Lick-Taktus, Testcsel, A hibátlan játék, Poszeidón, Helló Hamupipőke, Ne érints, Szivességből szerelem, November előtt, London Road, A remény hajnala, A vér szava, Csábitások és csemegék. Én ezeket szeretem és csak ajánlani tudom.
2017. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!