Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Johanna Gimiről?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc sorozatom, de kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak róla (pozitív és negatív vélemény indoklással).

#könyv #gimnázium #Szent Johanna Gimi #Leiner Laura #SzJG #Szent Johanna Francia Alapítványi Gimnázium #Francia Alapítvány
2015. jan. 25. 08:49
1 2
 1/18 Rozcsa válasza:
39%
Jó könyv... :)
2015. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Jó könyv, de fontos, hogy az ember élete megfelelő periódusában olvassa el. Vagy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én mondjuk egy szakítás után a falnak dobálnám dühömben minden egyéb tündérmesével együtt, viszont ha éppen hiszek a boldogságban, akkor nagyon jól elvagyok vele. :)
2015. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Jò köny csak az elejètöl olvasd!
2015. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
amikor elolvastam 8-os koromban imádtam, megvesztem érte, viszont most 18 évesen nem tudnám újra elolvasni, mert Reni szemét kikaparnám.
2015. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-)
2015. jan. 25. 14:26
 6/18 Henriettee válasza:
100%
Szerintem egy nagyon jó könyvsorozat!:) Ez az egyike azon könyveknek amelyiken sírni is és nevetni is tudtam :)
2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem, és eléggé durva volt, hogy annyira átéreztem az egész szituációt, hogy mikor Reni szomorú volt akkor (a sok depis szám segítségével, amik le voltak írva a könyvbe) én is az lettem, de ha boldog volt, az is teljesen átjött. Szerintem nagyon klassz, néha egész nap olvastam és másfél nap alatt végeztem egy könyvvel.
2015. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem, mikor olvastam nagyon-nagyon tetszett (12). Teljesen átéreztem mindent, együtt imádtam Cortezt Renivel meg minden... Most már egy kicsit megváltozott az ízlésem, nem olvasnék szerelmes könyveket (á, de a 6-os részen már akkor is kivoltam:D). Alapvetően egy jó könyv.
2015. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem rossz könyv szerettem mikor elolvastam de nem olvasnám újra. Renit és Cortezt már akkor sem bírtam, viszont őket leszámítva nem volt rossz.
2015. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

11-2 évesen olvastam, és imádtam. Kedvenc könyvem volt.

Viszont félek, ha most így, 2-3 év elteltével újra elelkezdeném olvasni, pár oldal után a sarokba dobnám és felgyújtanám a könyvet.

Nem tetszik. Nagyon nem szeretem. "Egy sorozat a való életről"...na, persze. Ilyen a valóságban nincs!!!!!!

Nem hiszem, hogy ez a könyv jó példát mutat a fiatal, naiv lányoknak, akik elhiszik, hogy ők is Renik, és nem baj, ha önbizalomhiányosak, nem baj, ha esetlenek, csúnyák, és nyomik, meg a ruháik is rosszak, az iskola legnépszerűbb és leghelyesebb fiúja, aki természetesen tökéletes, beléjük fog szeretni, és neeeem, nem fogja őket kihasználni. Igen, a helyes és népszerű fiúk szerint a gyönyörű, divatos ruhákat használó lányok nem érnek semmit, a menők a nyomikba szeretnek bele, ez csak természetes.

Az egész könyv nevetséges és gyerekes számomra. A karakterek felfoghatatlanul idegesítőek. Reni szánalmas, ahogy sajnáltatja magát a semmiért.

Sajnálom, ez a véleményem.

2015. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!