Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy valaki vesz magának egy csomó könyvet, amit 1x elolvas, majd a polcra teszi, és kész?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi.
2015. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elolvasta, ennyi. A könyvet el kell olvasni, valamelyik nem lehet többször elolvasni. Amúgy semmi értelme, jobban megéri könyvtárból kivenni.
2015. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van mindenféle kacatot gyűjteni, érméket vitrinben tárolni? Aki nem érti, annak semmi.
2015. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jó mondja. Nekem megvan az az érzés, hogy ott vannak a könyveim a polcon, és bármikor levehetem, és elolvashatom a kedvenc részeim, na meg az az érzés is, hogy elmondhatom magamról hogy jelentős könyvgyűjteményem van. Ami csak az enyém. Én könyv gyűjtő és szerető vagyok. Aki ezt nem érti, annak persze hogy semmit se jelent.
2015. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolso ket valaszolonak nagyon igaza van,en peldaul szeretem elolvasni a kedvenc konyveimet tobbszor is.A Harry Pottert pl. 7-szer olvastam,most az milyen lett volna kikolcsonozni mindegyik reszet 7-szer a konyvtarbol?
2015. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is afféle könyvgyűjtőnek tartom magam, de csak is olyan könyveket szeretek vásárolni, amik igazán tetszenek. Azért nem veszek meg egy könyvet, mert nagyon népszerű, aztán egyszer TALÁN elolvasom ha lesz rá időm/kedvem..
2015. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van, akinek ez a szenvedélye, másnak meg más. Én pl. a drága luxus retikülöket nem értem, mert csak beledobom a holmimat és kész. A parfümöket, drága alkoholokat, szivarokat, stb. szintén nem. Nem azt jelenti, hogy értelmetlenek, de nekem nem fontosak.

Amúgy én a kedvenceimat többször is elolvasom, viszont rengeteg ebookot olvasok. A könyvtárakat nem szeretem. Túl speciális az ízlésem, ráadáasul nem szeretek esetleg heteket várni, hogy megkapjam, aztán be kelljen fejeznem x idő előtt. Kötetlenebbül szeretek olvasni.

2015. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ne mond már, hogy te semmit nem gyűjtesz, vagy nem tölt el jó érzéssel, ha ránézel a polcra és ott van. Ennyi értelme van, bocs, ha nem tudtam tökéletes választ adni.
2015. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!