Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Percy Jackson sorozat...

A Percy Jackson sorozat milyen? Hany eveseknek ajanlott?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én elkezdtem olvasni de nekem nagyon nem tetszik. És tényleg sajnálom hogy ezt kell mondanom, mert úgy álltam neki hogy nagyon jó lesz. De ennek ellenére egy csomó korombeli és idősebb olvassa, nekik nagyon tetszik. Én csupán a nyelvezete miatt tettem le. Naplószerű úgy gondolom, E/1.- személyben van elmesélve a történet. A főszereplő fiatal, tehát az írás/beszédmódja is eképp mutatkozik meg benne. Én 10-15 éves kornak ajánlanám a leginkább. Olvass bele, ha az első pár oldal megfog, akkor nem lesz gond :)
2015. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

én 19 évesen olvastam. De nekem nagyon tetszett. Bár Ebben az is benne van hogy engem nagyon érdekel a görög mitológia ezért lehet hogy nekem egy pluszt adott ez.

Előző válaszolónak csak annyit fűznék hozzá hogy nem lehet mindig külső szemlélőként olvasni.

2015. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én olyan 13-14-15re tippelnék.

Elolvastam belőle 20 oldalt, mert barátnőm kölcsönadta (akinek mellesleg nagyon tetszett), és meguntam. Rohadtul nem az én világom, és nem tudtam, hogy naplószerű - azokat kifejezetten gyűlölöm.

De úgy gondolom, akit érdekel a fantasy és/vagy a mitológia, annak (valószínűleg) tetszeni fog.

14/L

2015. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat akkor bele kezdek,majd meglatom hogy milyen,egyebkent engem is erdekel/foglalkoztat a gorog mitologia,szoval ez is egy plusz,h belekezdjek,koszonom a valaszokat :)
2015. jan. 29. 21:45
 5/5 anonim válasza:
Nekem a Percy Jacksonos könyvek a kedvenceim!Szerintem nagyon jó,televan kalandal.Én 10-13 éveseknek ajánlom! Érdemes lenne elolvasnod.Én nagyon nehezen tudtam letenni:)
2015. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!