Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet (regényt)...

Milyen könyvet (regényt) ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet/eket keresek mit ha olvasok kicsit javíthatok az önismeretemen esetleg a személyiségemet is formálhatom.

Túl nyitottnak érzem magam ezért nem érzem azt h kihívás lennék valakinek is, és ez megpecsételi az összes ismerkedési kísérletemet. Szeretnék titokzatos lenni, hogy felkeltsem a kiszemeltem érdeklődését.



2015. jan. 30. 18:35
 1/9 anonim válasza:
Én lusta állapotomba és még máskor is ha kérdeznek valami kicsit is bonyolultabbat, azt mondom nemtudooom. Ez őnekik elég titokzatosság.
2015. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

itt nem csak erről van szó

szemléletet szeretnék váltani, kicsit az összképen változtatni

edzek érzem h rossz irányba fordulok el bunkózok, de ez sem jó, mert az csak 1 éjszakásokat szül, de ha komolyabbat akarnék akkor kitárulkozok és azzal a nyitottsággal taszítom el mondván nincs bennem kihívás

2015. jan. 30. 18:58
 3/9 anonim válasza:
Akkor ne tárulkozz ki, és probléma megoldva
2015. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg téves a következtetésed. Olvashatsz könyveket, de nem a könyvekből fogod megtanulni, hogyan viselkedj. Egyébként bármelyik szépirodalom ajánlható, ami az életkorosnak megfelelő, mert attól jó egy regény, ha felhoz benned dolgokat, emlékeket, élményeket, esetleg új meglátásokat.
2015. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valami ilyesmi érdekelne aminek elolvasása után más perspektívából is tekinthetek a világ dolgaira :D
2015. jan. 30. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a könyv, ami nekem sokat adott, az nem biztos, h neked is. :) Ha meg nem regény, akkor van egy csomó laikusoknak írt pszichológia könyv.
2015. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem orvosi diagnózisra vagyok kíváncsi :D

azért is írtam oda h regény

2015. jan. 30. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
pl. párkapcsolat témában Pál Ferencnek vannak nagyon jó könyvei, keress rá
2015. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Beszélhetsz erről a problémádról itt:


Ifjúsági Lelki Elsősegély

137-00

ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom, Invitel, T-mobile, vodafone hálózatból.

2015. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!