Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem hasonló...

Mondanátok nekem hasonló könyveket mint az Útvesztő?

Figyelt kérdés

Olvastam az Útvesztő című könyvet és már megvettem a Tűzpróbát ami a második része, de a harmadik részére még várni kell. (nem beszélve a negyedikről :/ )

Valaki tudna nekem olyan izgalmas és hasonlóan jó ifjúsági regényeket mondani mint ez a trilógia?



2015. jan. 31. 14:48
 1/3 anonim válasza:
én is olvastam az Útvesztőt, meg a Tűzpróbát is, nagyon szerettem :) alig várom már én is a további részeket. Most kezdtem el Veronica Rothtól a Beavatott sorozatot. Ha még nem olvastad akkor nagyon ajánlom :) remélem tudtam segíteni :)
2015. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát hasonló még az Éhezők Viadala 1.-2.-3. is, azokat is imádtam. Ha még nem olvastad. :)
2015. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Lois Lowry- Emlékek őre? :) Bár az szerintem nyomába sem érhet az Útvesztőnek...:)) De ugyanúgy disztópia, és fiú a főszereplő. Amiket előttem mondtak (A beavatott, Az éhezők viadala) ezek is nagyon jó könyvek, csak ezeknek lány a főszereplőjük:)
2015. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!