Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek a legjobb Geronimo...

Melyek a legjobb Geronimo Stilton könyvek?

Figyelt kérdés
Szeretnék párat vásárolni a gyerkőcömnek, most tanul olvasni. Jó lenne a legjobb, legolvasmányosabb, legszórakoztatóbb részekkel kezdenem, hogy megszerettessem Vele a könyveket. Melyekkel kezdjem? Nagyon köszi a segítséget.

2015. febr. 2. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem a Cini Lisa mosolya volt :) legalább 6X olvastam.
2015. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy habos kávé és nagy hűhó!
2015. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi úriegér-Mulatságos történetek

Cini Lisa mosolya

Isten hozott a Fukar-erődben!

Vakáció a Las Egeras hotelben

Visszatérés a Fukar-erődbe

De ami nekem talán a legjobban tetszett az a Kirándulás a Niagara vízeséshez :) Igazából az eladót is megkérdezheted, hogy melyik a legkelendőbb vagy melyik a legizgalmasabb, ő biztosan tudja ;) Jó szórakozást!

2015. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Outlet boltban láttam 500Ft/db áron is, szóval érdemes körülnézni.
2015. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hu de rendesek vagytok. Nagyon szepen koszonom. Ezeket is fogom vadaszni. A vastagabb,nagyobb azt hiszem kepregenyes valtozat is nyero? Pl. Jegkorszak, Szfinx stb? Koszi, de igy is ropultek a zold kezek, es koszi szepen mindenkinek.
2015. febr. 3. 06:19
 6/7 juditka10 válasza:
időutazás, csonkamancsú miau kastélya, tűzvörös rubin temploma nulla nulla ká ügynök
2015. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egész szupercin sorozat, nulla nulla Ká ügynök, a pimasz pomponok inváziója, a t-rex fokságában,a tenebrax család titka
2023. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!