Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Joe Abercrombie: Első törvény...

Joe Abercrombie: Első törvény trilógia?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

Csak abból a 3 könyvből áll a történet vagy esetleg vannak külön kiegészítő könyvek? Ha igen, akkor azok mennyire lényegesek a történet szempontjából?

Esetleg várható, hogy egy új trilógia folytassa a műveket?


Tudom, kicsit sok a kérdés és bosszantó is, de nem találtam róla valami sok infót.

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2015. febr. 2. 14:33
 1/1 anonim válasza:

Helló!

Mivel elég rég tetted fel a kérdést,lehet,hogy már nem is fogod észrevenni,hogy érkezett rá válasz,de azért mégiscsak válaszolok.

1. Joe Abercrombie egyike azon fantasy íróknak,akik miatt szeretem ezt a műfajt.Maga a trilógia elég lassan indul be,néhol véget nem érőnek éreztem a fejezeteket és erre BUMM... a második rész felétől egyre izgalmasabb lett,míg el nem érkezünk a harmadik könyv utolsó kettő-három fejezetéhez.Már csak amiatt megérte elolvasni az egészet.

2. Nem,a trilógia mellett még három a világban játszódó könyv van(Best served cold,The Heroes és a Red Country), melyből egyet már lefordítottak,a másik kettő meg ebben az évben fog kijönni.Az első nem tesz hozzá sokat a történethez,olyasmi,mint a Monte Christo grófja.A második Fekete Métely, az északiak és az Unió csatájának három napját írja le.A harmadik mellékszálként indul,viszont feltűnik benne Nicomo Costa és SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER Logen.

3. Most dolgozik egy új trilógián,de ez nem ebben a világban játszódik,ennek ellenére érdekesnek ígérkezik.

Remélem megfelelő választ adtam. :)

2015. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!