Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv ami hasonlít...

Zyebra kérdése:

Van olyan könyv ami hasonlít a mexikói szappanoperákhoz?

Figyelt kérdés
Most lesz az unokahugom születésnapja és nagyon szereti azokat a borzalmas szappanoperákat.Arra gondoltam,hogy veszek neki valamilyen szappanoperára hasonlító könyvet?Én nem nagyon ismerek ilyeneket.Tudnátok segíteni?

2015. febr. 12. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Léteznek romantikus regényfüzetek (Tiffany, Bianca, Romana), hogy lehet-e még kapni őket, nem tudom, de valószínű. Leginkább ezek hasonlítanak a szappanoperákhoz. De az ismert romantikus regényírók (Nora Roberts, Danielle Steel) regényeit is megpróbálhatod, lényegében ugyanaz, csak a nagyon elvont fordulatokból kevesebb van és rövidebb. Én inkább ezt próbálnám meg a helyedben. (Nem túl drágák, puhakötés általában, ötöt-hatot veszel, még úgy is jutányos.)

Ha fiatal, akkor talán vannak neki való YA (young adult) könyvek.

2015. febr. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helena Silence: Enigma

Jónéhány blogon azt írták róla, hogy ez teljesen ilyen mexikói, ill. brazil szappanoperákra hajaz. Megvannak benne ugyanazok a fordulatok. Pl: szerelmi háromszög, kiderül, h a főszereplő nagybácsija igazából az apja, stb. Nyálas.

Van benne egy kicsi misztikus szál is, de ez nagyon mellékes. YA kategória, úgyhogy fiatalok is olvashatják.

2015. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. febr. 15. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress Delia Fiallo és Inés Rodena regényeket, hiszen az ő regényeikből lettek a telenovellák, mert ezek telenovellák, nem szappanoperák.
2018. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!