Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találhatnék egy társírót?

Hol találhatnék egy társírót?

Figyelt kérdés

Van egy inkább fanfiction történet ötletem és arra gondoltam, hogy két szemszögből érdekesebb lenne. Akit netán érdekel üzenetben elküldhetem az ötletem vázlatát és a többi infót is.


Előre is köszi!



2015. febr. 12. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne, de mostanában sajnos nincsen sok időm, illetve szerintem meg fog érződni az, hogy beleírok a tiédbe (enyémről kilométerekről fel lehet ismerni, hogy én írtam, sajnos).

Ha gondolod, dobj privátot.

Ugye nem gáz, hogy lány vagyok?:D

2015. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Hopp, várj, most látom, hogy két szemszögből kéne. Akkor érezd magad szabadnak, hogy megkeress! :D

2015. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amennyiben van valami próba, teszt, vagy feladat, szívesen állok elébe :D írj rám... nem akarok versenyezni az előttem íróval, csak szívesen benne lennék a dologban.

2015. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a két előttem szóló meggondolná magát, én is szívesen jelentkezem :)
2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!