Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak engem zavar, hogy olyan...

Csak engem zavar, hogy olyan sok jó könyv van és bár rengeteget olvasok még sincs elég időm elolvasni őket, vagy ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 16:56
 1/7 anonim válasza:
100%
Tényleg nagyon zavaró... én ezt olyankor szoktam érezni, amikor bemegyek egy könyvesboltba, és fáj a szívem a sok jónak tűnő könyv alapján, de sosincs rájuk pénzem :D Vagy ha lenne is, képtelenség lenne mindet elolvasni... :D
2010. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is annyira borzasztó, hogy manapság ilyen drágák a könyvek!Pedig szerintem sokan olvasnának, de nem tudják megvenni!

Persze ott van a könyvtár, de az olyan jó, hogy ha sajátod a könyv!Mag ha egy mostani könyvet akarsz kivenni, akkor az már hónapokkal előre elő van jegyezve!:(

2010. febr. 11. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,így van ez...Legszívesebben megvennék mindent ami kicsit is érdekel.
2010. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is sokszor szeretnek olvasni,csak nem hagy a tanulas.Mikor megis lenne idom akkor inkabb pihenek.Pedig most is belefogtam egy jo konyvbe es zavar,hogy nincs idom olvasni.Vakaciaban van mikor egesz nap olvasok. :)
2010. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az idő nem akadály, annyira, anno az utolsó szigorlatomra irodalomból napi egy regény volt a minimum, hogy időben végezzek vizsgáig, a pénz már nagyobb gond, azért olvasok neten mostanában, nézz szét, lemented bármikor elolvashatod.
2010. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de a net se olyan

én szeretem közbe fogni a könyvet meg nézni a polcra hogy ott sorakoznak...:D

meg az én szemem nem is bírja a monitort

és engem is inkább az árak zavarnak most is több mint 9ezret adok 4 könyvért plusz ami holnap érkezik és az is 3ezer

meg engem az is zavar h egyik osztálytársam se olvas rajtam kívül

és a bnőm meg hülyének nézett mikor eljött velem könyvet venni meg mondta h minek veszek ennyi könyvet meg minek olvasok kicsit rosszul esett

14/L

2010. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Veky ***** válasza:
Tudom, hogy nem ezt kéne ajánlanom, de az interneten vannak olyan oldalak, ahol elvetemült emberek szó szerint lemásolják rengeteg könyv tartalmát, hogy ezzel segítsenek nekünk...
2010. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!