Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Kör című könyvet olvasta...

A Kör című könyvet olvasta valaki? Ha igen, ki a kedvenc szereplőtök? Ki az, akit a legjobban utáltok? Kire hasonlítotok a legjobban?

Figyelt kérdés

Én még csak az első részt olvastam, de az alapján:

A kedvenc szereplőm: Linnéa, Minoo, Rebecka, Gustaf

Akire a legjobban hasonlítok: Minoo

Akit a legellenszenvesebb: Ida



2015. febr. 15. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már befejeztem vagy 2-3 hónapja az utolsó kötet, szóval én ez alapján döntök. Sokminden más lenne, ha még csak az elsőt vagy a másodikat olvastam volna el, hisz sokat változtak a szereplők. Egyszóval ez nekem a végső stádiumban lévő véleményem :D


Kedvenc szereplőim: Anna-Karin, Ida (igen, ehhez végig kell olvasni az egész sorozatot hogy meglehessen érteni, miért pont ők :D)

Akire a legjobban hasonlítok: Valószínűleg Anna-Karin, sok tulajdonságunk azonos, és én is imádok a természetben lenni, egyedül :)

Legellenszenvesebb: A végére Minoo lett,bárki bármit mondd a döntéseinek nagy részét még csak megérteni se tudtam...egyedül a legutolsó döntését értettem meg...

2015. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Érdekes, az én véleményem a szereplőkről akkor szinte pont az ellentéte a tiédnek. :D Kíváncsi vagyok, hogy mit fogok gondolni, ha befejeztem a trilógiát.

Viszont akárki akármit is mond, szerintem én Idát nem fogom megkedvelni soha. A való életben is volt már "szerencsém" hozzá hasonló emberekhez, és, hát...nem hiszem, hogy olyan tudna történni, amitől megváltozna a véleményem róla. De majd meglátjuk. :D

Kíváncsian várom mások véleményét is! :)

2015. febr. 15. 17:37
 3/3 A kérdező kommentje:

Kiolvastam a második részt, és kicsit változott a véleményem.

Kedvenc szereplőm: Linnéa, őt nagyon imádom. És Elias. Elég sok szó volt róla a könyvben, és ezek alapján eléggé megkedveltem a személyiségét.

Akire legjobban hasonlítok: Talán Minoo még mindig, de nem tudom. Anna-Karinnal és Linnéával is van köztünk hasonlóság. Majd meglátom, ha a 3. részt is kiolvastam.

Akit a legjobban utálok: Erik, Robin, meg mindenki, aki másokat bántalmazott. Idát már nem gyűlölöm annyira, de nem is kedvelem.

2015. febr. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!