Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy vagy hol tudnám megkeresn...

Hogy vagy hol tudnám megkeresni ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Sajna nagyon kevés információm van róla mert már vagy 10 éve láttam.

Amit tudok róla:

-10 éve az Alexandria könyvtárban láttam

-Le volt kapcsozva a könyv

-Arany színű borítója volt

-Szerző és cím nélküli (ebbe nem vagyok annyira biztos)

-És az összefoglalóban ami a könyv hátulján volt, az volt odaírva hogy:Elkezded olvasni a könyvet azt hiszed hogy te olvasod a könyvet de valójában a könyv olvas belőled.(vagy valami ehhez hasonló)



2015. febr. 20. 19:56
 1/2 Kislovas15 válasza:
Esetleg érdemes szétnézni antikváriumokban, könyvtárakban, de ha van időd akkor zsibiken, piacon, használt árucikkesnél is érdemes, bár cím és szerző nélkül nehéz lesz és idő igényes. Vagy akár az Alexandrában utánakérdezhetsz, a 10 évvel ezelőtti kínálatnak (biztos van valami listájuk, a 2014-2015-ben árusított könyvekről) és a listát végigböngészni. és ha megvan a szerző és cím, akkor utána már könnyebb lesz a keresés :)
2015. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz az infót.
2015. febr. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!