Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen a könyvem címe?

Mi legyen a könyvem címe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg kérdésnél írták, hogy az majd jön magától de már több hete gondolkozom és semmi nem jut az eszembe. :( A történetről csak annyit osztanék meg, hogy egy olyan lányról szól akit mindenki mosolygósnak boldognak ismert meg, de ő maga rengeteg kimondatlan titkot zár el a külvilágtól, amit csak a tánc által tud kifejezni... Kérlek ne írjatok ilyeneket, hogy Bizalomjáték, A két arcú- vagy Az ezer arcú lány és semmi képen sem gondoltam a főszereplő nevét megadni címként. Előre is köszönöm! :)

2015. febr. 23. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt még, hogy a hangsúly a kitartáson és a küzdelmen van. Persze a könyvben néhány humoros rész is szerepel. Szeretnék figyelem felkeltő címre találni. Kérlek ne lopjátok el a történetet! :)
2015. febr. 23. 19:58
 2/8 anonim válasza:
Titokzatos lány.
2015. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, ötletelgettem egy kicsit, talán jó lesz valamelyik, vagy legalább ötletet ad :)
2015. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arc a mosoly mögött

Táncold az életed

Árnyéktánc

Lélek a mosoly mögött

Tánc önmagamért

Az igazi lélek tánca

Hazug mosoly, igaz lépések

2015. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon ötletes válaszok, talán a legutolsó fogott meg a legjobban :) Nagyon tetszik :)
2015. febr. 23. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Fantomtáncok

Valótlan lépések

Félreértett mozdulat

Álarcban a színpadon

Hamis lépések

2015. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vica1998 válasza:

Az álarc mögött...

Harc az álarc mögött

2015. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
látszat vagy esetleg Mozdulat
2015. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!