Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyvet...

Melyik Stephen King könyvet vegyem meg?

Figyelt kérdés

Most kezdek ismerkedni Stephen King könyveivel. Kivettem a könyvtárból a Minden halálit, de eddig nem annyira fogott meg. A Dolorest is elkezdtem olvasni, az jobban tetszik. Szerintetek melyik a legjobb Stephen King könyv? Melyiket olvassam még el kezdésnek?

(Az Állattemetőt ne mondjátok, mert szerintem nagyon félnék tőle. :D)



2015. febr. 28. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig az Állattemető a legjobb - nem félelmetes, engem felkavart inkább.


Jó, akkor: Cujo, Ragyogás (ez parásabb, szerintem), Az, Salem's Lot, Carrie, Tűgyújtó (bár ez kissé uncsi)

2015. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Dolores volt a kedvencem :) mondjuk kevés Stephen King könyvet olvastam, inkább a filmeket néztem, az alapján a Remény rabjait és a Tóparti kísérteteket nagyon szívesen elolvasnám.
2015. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem annyira ijesztő az Állattemető, de nagyon jó könyv. Ajánlom még a Cujo-t, Az-t és a Ragyogást :)

Olvasgass bele a novelláiba is!

2015. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Duma Key.

Érdekes, kicsit triller, de nagyon jó könyve. Valahogy ezt a könyvét nem szokták ajánlani..., és van egy meséje is a sárkány szeme címmel amit a lánya kedvéért írt. :-)

Minden könyve letehetetlen, nekem...:-)

2015. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Halálos árnyék és a Christine! De azok is nagyon jók, amiket az előző hozzászólók javasoltak. :-)
2015. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, nem horror- témájú írásai: A remény rabjai, 22/11/63, A búra alatt, Halálsoron, Tűzgyújtó. Ezeket mind érdemes elolvasni.

Egyébként egyetértek azzal, aki szerint az Állattemető (vagy Kedvencek temetője), nem annyira ijesztő, viszont lelkileg rendkívül megterhelő.

Amiken nagyon betojtam: Borzalmak városa, Ragyogás, Cujo, Christine, Rémkoppantók, A köd, Rémület a sivatagban, Az.

2015. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!