Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen a konyvem cime? 17...

Mi legyen a konyvem cime? 17 evesen irtam az elso szerelemrol. Nagyon megviselt hogy vege lett, szerettem nagyon de nem volt jovoje a kapcsolatnak.

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Kilátástalan Jövö

Feledhetö múlt?

Elsö szerelem

2015. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ragadj ki egy megkapó mondatot, szókapcsolatot a regényből, mert az első válaszai nagyon sablonosak, biztos voltak már felhasználva.

Néhány segítség (elég fáradt vagyok, sajnálom, valószínűleg gyatrák):

Halott virágok (a virágok a két félre utalnak, az elmúló szerelemmel valami meghal bennük)

Az elmúló mámor

A szerelem hátulütői

Elmúló nyár (a nyár jelképezheti a szerelmet, egy tetőpontot az életben; lehet tavasz is)

Változó érzelmek

Az elragadott szerelem

Badar rózsaszín (ez nem tudom, honnan jött, talán onnan, hogy amikor szerelmes vagy, "mindent rózsaszínben látsz"; a badar arra utalhat, hogy a pofon a kapcsolat végénél ráébreszt téged arra, hogy a kapcsolat már az elejénél halott volt).


Többet nem tudok, ismernem kéne, és emiatt nem éppen passzolóak valószínűleg.

2015. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, még eszembe jutott:

A szerelem buktatói

Hogyan múlik el a tiniszerelem


Vagy valami ilyesmi...:D

2015. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:)
2015. márc. 7. 09:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha meg tudtál írni egy regényt, akkor csak ki tudsz találni valami egyedit! :)
2015. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó a vége, vagy végig depresszív az egész?


Mert amúgy: Az élet szép

2015. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!