Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez korai ennyi...

Szerintetek ez korai ennyi idős korban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtem írni egy történetet, aminek a főszereplője egy 13 éves lány. Összejön egy fiúval, akivel egy hónap után együtt akar aludni (természetesen szex nélkül). Csak filmet néznének, stb. Ti mit szólnátok ehhez, mármint egy könyvben?

2015. márc. 10. 15:21
 1/5 anonim válasza:
nem bunkóságból de ez szinte mindennapos szóval lehet nem lenne rá nagy érdeklődés hacsaknem sok melléktörténettel fűszereznéd meg a könyved.
2015. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez lenne a főszál, mert ez egy fantasy.
2015. márc. 10. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, tök normális. Az már más dolog, hogy az én szüleim például sosem engedték volna meg, de akarni bármit lehet. A szülei megengedik neki?
2015. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem értem a kérdést. nem mindegy a válaszunk? igen, átmehet a fiú "ottalvós pizsipartira", nem értem mi a gond...
2015. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó,de szuflázd föl majd valami extra háttérrel,valami nagy titokkal,ami ki fog derülni+ a fantasy,és tökéletes lesz. :)
2015. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!