Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Narnia, ha láttam az összes...

Narnia, ha láttam az összes filmet, tud még újat adni a könyv, érdemes elolvasnom?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy könyv MINDIG újat/mást ad egy filmhez képest!
2015. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem igaz csak egy hatalmas közhely.
2015. márc. 12. 08:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A könyvnek sokkal több része van és tök másról szól...
2015. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem közhely. Aki nem tartja így, az egyszerűen műveletlen. Ezek szerint te is az vagy, gratulálok...
2015. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez egy óriási nagy közhely, a mûveltségnek semmi köze nincs hozzá... általánosítani lehet nyugodtan, de kijelenteni, hogy MINDIG a könyv a jobb, tartalmasabb stb... az egyszerûen butaság, rengeteg remek könyvadaptáció film van, ami után már semmit nem ad a könyv.
2015. márc. 12. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:

A Narnia könyvsorozat 7 részből áll, eddig ha jól tudom, 3 filmet forgattak, 3 könyvbet filmesítettek meg a 7-ből. Bár hozzátenném ehhez a könyv-film dologhoz, hogy a Narnia egyike azon kevés történeteknek, amiket filmben sokkal, de sokkal jobban megvalósítottak, mint könyvben. Lehet, hogy a fordítás hibája, mert én magyarul olvastam, nem eredeti nyelven, de egyszerűen a halálom voltak a könyvek. Mármint, teljesen szórakoztató és jó, de a stílus... Mintha ovisoknak írta volna a szerző. A filmben pedig azért kicsit komolyabbra sikeredett, hál' istennek.


De végülis, egy könyv másfél óra kb, érdemesnek tartok elolvasásra mindent, ami érdekel.

2015. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
különösebben nem érdekel, csak kell valami gyorsan és ez volt az elsõ ami hírtelen eszembejutott.
2015. márc. 12. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont most olvasok egy könyvet, amiből a film egyébként sokkal jobb...

de úgy gondolom, hogy egy könyv nagyobb eséllyel jobb mint a film. Kivételek meg mindig vannak

Egyébként én ajánlom a könyvet elolvasásra! Úgy érzem, a könyv kicsit másról-is- szól. Kicsit nehezen indult be nálam a dolog, de mikor izgalmasabb lett, le sem bírtam tenni :)

2015. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!