Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Metro...

Érdemes elolvasni a Metro 2033-at?

Figyelt kérdés
Gondolkozok hogy megveszem mert jónak tűnik kritikák alapján is meg minden. Még ara lennék kíváncsi hogy mennyire szorosan kapcsolódik a Metro 2033 és a 34 egymáshoz,hiba lenne a 34-el kezdeni? :D

2015. jan. 16. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy a 2034 mennyire kapcsolódik a 2033-hoz. Én csak a 2033-at olvastam. Érdemes elolvasni mert nagyon jó.
2015. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem kezdeném a 34-el, a 33-ban van pár dolog amit érdemes tudnod mielőtt belekezdenél a 34-be. De én azt tanácsolom hogy egyszerre vedd meg a kettőt, mert a 34 elejében van egy jó kis térkép a metróról, megkönnyítheti a dolgodat hogy eligazodj a rengeteg állomás között :D
2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze hogy érdemes elolvasni, zseniális könyv.
2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kezdem a 33-al ,sajnos mindkettőt nemnagyon tudom most megrendelni mert nem olcsóak de mindenképp meglesz mindkettő. Köszönöm a válaszokat :D
2015. jan. 18. 18:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Na már megvan mindkettő nagyon jó könyvek 34-en kiolvastam két nap alatt most olvasom a 33-at de mindkettőbe van térkép egyébként ugyanolyan az eljén :D
2015. febr. 24. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!