Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvassam a beavatott többi...

Elolvassam a beavatott többi részét is?

Figyelt kérdés

Elolvastam a Beavatottat. Tetszett. Olvastam már jobbat is... de mind egy, a lényeg, hogy szívesen elolvastam volta a folytatásokat is gondolkodás nélkül.

A padtársam nemsokkal azelőtt fejezte be a 3. részét, hogy én az elsőt.

Mindenáron el akarta mondani a cselekményt. Mondtam, hogy ne, mert el akarom olvasni, és a spoilerezgetés nálam felér egy szentségtöréssel. Gyűlölöm. Mégis elmondta. Azt mondta Tris meghal és Tobias összejön Christinaval.

Nem tudom igaz-e. (Remélem nem) Nem is erre vagyok kíváncsi.

Kérlek ezzel kapcsolatban ne is írjatok semmit. Köszönöm.

Arra vagyok kíváncsi, hogy mit tanácsoltok: Ennek ellenére megéri elolvasnom, vagy nem érdemes?

Hónapok óta ezen töprengek,kell valami megerősítés, vagy ellenzés...nagyon szomorú vagyok emiatt.

Köszönöm.



2015. márc. 14. 16:37
 1/4 vakar ***** válasza:
68%

Szerintem érdemes azért elovasni hisz nem minden lessz benne a filmben és talán így jobban megérted majd.Szerintem ne törődj vele hogy elmondta, ne vegye el a kedveded nyugodtan olvasd végig,amugyse minden történetnek happyend a vége.de a könyvben nagyon fontos részletek is vannak amiket a film majd biztos kihagy.

De dönds el te, ha nem nagyon érdekel akkor ne olvasd ki, ha meg érdekel érdemes kiovasni.

2015. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Olvasd el szerintem.
2015. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se vegye el ez a kedvedet. Én is véletlenül megláttam a neten spoilereket, de a könyvek nem csak annyiból állnak, hogy mi lesz a legvégén. Én így is tudtam élvezni őket.
2015. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, nem hagyom elvenni a kedvem. Igazatok van, nem csak a vége a lényeg.

Köszönöm :)

2015. márc. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!