Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amazon-ról rendeltetek már?

Amazon-ról rendeltetek már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy egyetemi tankönyvet szeretnék rendelni -itthon sajnos nem kapható- de még sosem használtam az amazon-t, meg más webshop-os oldalakat sem. Mennyire megbízható? Jó minőségűek a könyvek? Valakinek tapasztalat? Szállítási költség mennyi szokott lenni az usa-ból?

2015. márc. 17. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rendeltem magyar könyveket Franciaországban, nem is egyszer.

Itt szállítási költséget egyáltalán nem számítottak, a rendelt könyveket 2-3 nap alatt megkaptam.

Eddig úgy vettem észre, hogy megbízható cég.

Franciaországban, ha helyi könyvekről szól a rendelés, 24 órán belül megkapja őket az ember.

2015. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amazon.de-ről telefont, amazon.co.uk-rőlcipőt, számítástechnikai eszközöket, gőztisztítót, - minden egyben és pontosan érkezett - amazon.com-ról e-könyveket, audible-ről audio könyveket rendeltem csak
2015. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!