Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Spoiler! Cassandra Clare:...

Spoiler! Cassandra Clare: Mennyei tűz városa Mit gondoltok Sebastian-ról?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a hülye kérdésekért, csak annyira felzaklatott, hogy Sebastian meghalt, nekem ő volt a kedvencem :(:(

A démondimenzió ahol voltak, az a pokol ugye? vagy rosszul tudom? És ha ott meghal valaki, az hová kerül? vagy mi lesz vele? Sebastian/Jonathan emberként halt meg, ez azt jelenti hogy akár a mennyekbe is kerülhet? Vagy az lesz vele is mint Magdalénával, akit Jace ölt meg az 5. részben? Megint démon lesz?


2015. márc. 18. 16:24
 1/1 Happytheeverafter ***** válasza:

Szia, a következő a személyes vélemenyem, vagy az, ahogyan én megértettem a könyvet:

A dimenzio az nem feltétlenűl pokol, mivel a könyvben több démondi enzió is létezik, ezért mondhatni több pokol van. Ha ember hal meg ott, az igen, valószínűleg a mennybe kerűl, szerintem Jonathan is oda kerűlt. És Magdaléna igaziból nem volt ott, csak egy démon felvette az alakját, akit Sebastoan küldött(ezt később elmítí a könyvben).

2015. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!