Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná nekem a...

Valaki le tudná nekem a Cassandra Clare A végzet ereklyéi c. összes kiegészítő könyvet?

Figyelt kérdés
Mert , oké van a hat könyv, de hallotam olyanokat amik a részek közötti eseményekről szólnak , ilyen novella szerűek.Ha vannak hasonló , ilyen témában írt könyv azt is lécci!Pl; Az árnyvadász útmutató.

2015. febr. 22. 00:40
 1/3 Hary2002*** ***** válasza:

A Bane krónikák is egyfajta kiegészítő könyvek! Lesz ilyen könyv is illetve már angolul van a Árnyvadász akadémia!( de a www.vegzetereklyei.net-en is sokat megtudhatsz erről a témáról)

Illetve Casseinek van egy trilógiája , az úgynevezett Pokoli szerkezetek trilógia( Az angyal, A herceg, A hercegnő)!!

Remélem tudtam segíteni! Ha ezzel kapcsolatban kérdésed van nyugodtan írhatsz privátban is!!! :)

2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. febr. 26. 23:01
 3/3 Hlili2001 válasza:

Igen, azok vannak amiket az előző válaszoló leírt meg Mimi O'Connor-nak van 2 kiegészítő könyve: Árnyvadász Útmutató

Csontváros Filmkönyv

2015. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!