Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy engedhették meg Hermione...

Hogy engedhették meg Hermione szülei, hogy a Roxfortba járjon a lányuk?

Figyelt kérdés
mugliként semmit nem tudtak a varázslóvilágról, de kaptak egy levelet és rögtön beleegyezte, ez elég nyakatekert magyarázat nekem

2015. ápr. 3. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Ki mondta hogy rögtön beleegyeztek?
2015. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
nem a szülei egyeztek bele Hermione erősködött mert mivel kolis volt a suli és azt gondolta hogy szerez egy csávót (ami sikerült is neki Ronnal ösze gyütt) aki oda vág neki és el veszíti a szüzességét, majd persze bele gondolt abba is hogy isznak mint a Kazah kanok és be is lövik egymást és valóban így történt az ivás meg a füvezés azért is képzelték a mozgó lépcsőket meg a trollt a budiba és a végén pedig boldogan nem szűz ként távozott a történetböl végilis dióhéjba ennyi az igazság Hermione csak dugni ment a Roxfort-ba :D
2015. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 cathilina ***** válasza:
98%
Akiknek a családja korábban nem állt kapcsolatban a varázslóvilággal, azokhoz elmegy valamelyik tanár, hogy beszéljen a szülőkkel.
2015. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Hermione varázsereje már egészen kiskorában megmutatkozott, több furcsaságot is művelt. A szülei egyrészt magyarázatot kaptak sok mindenre már a levél által is, másrészt ott volt a minisztériumi alkalmazott, aki elbeszélgetett velük.
2015. ápr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, hogy elengedték. Ha én kaptam volna levelet, és nem engednek, simán kimásztam volna az ablakon.:D
2015. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A mugliszületésűek kapnak segítséget egy varázslótól, aki segít bevásárolni az Abszolúton pl. Nem biztos hogy rögtön belementek, de ha nem engedték volna el annak borzalmas következményei lehettek volna, mert nem tudta volna megtanulni használni a varázserejét. + ha belegondolsz anno Lily szülei is örültek annak, hogy boszorkány van a családban :D
2015. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan nem értem itt a pontozást, szünet miatt itt vannak a trollok?
2015. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akik azt írták, hogy valaki elment a családhoz felhomályosítani őket, azok hol olvasták ezt? Pottermore-on?
2015. ápr. 5. 01:07
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Rowling elég sokat nyilatkozott a sorozatról, ez is benne volt.
2015. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Interjúkból kiderült.

De ha belegondolsz, Harry-hez is küldtek valakit - oké, tudjuk, ő HP meg minden - és úgy-ahogy megoldották a problémákat.

Egyébként meg mi van, ha mágiával befolyásolják a mugli szülőket? :D

2015. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!