Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem olyan oldalakat...

Tudnátok nekem olyan oldalakat mondani és történeteket ahol Harry/Hermione szerelmi párosítás ami nem egy egyperces monológ lenne hanem hosszú romantikus történet? A merengőn már szinte az összes történetet elolvastam.

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az angol nem gond, akkor nézz szét a fanfiction.net-en.
2014. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarul szeretnék :/ És azért is ezt a fajtát mert szerintem ez a legjobb párosítás nem értem miért nem így végződött az igazi Harry Potter történet.
2014. dec. 17. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Sajnos magyart nem tudok neked mondani, angolul olvasok fanficet. Google talán segíthet, meg egy kis türelem.

JKR egyszer (nem tudom, hol) azt nyilatkozta, hogy először azt tervezte, hogy Harry Hermionéval jön össze, arra már nem emlékszem, hogy miért változtatta meg. Azt viszont tudom, hogy valahol az 5. könyv elején változtatta meg az elgondolását.

2014. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Merengőn (fanfic.merengo.hu), vagy a Csodaidőkön (fanficton.csodaidok.hu) találsz ilyen párosítású történeteket.
2014. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!