Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a A Skorpió...

Mi a véleményetek a A Skorpió Vágta című könyvről?

Figyelt kérdés
Elkezdtem olvasni de nekem túl felnőttes és tele van vérrel meg gyilkolással. Túl sötét a történet. És úgy ábrázolják benne a (tengeri) lovakat mint egy vadállatot ami nem csak védekezésből öl, hanem mert kedvét tartja benne. Én lassan két éve lovagolok és hogy is mondjam...kissé visszataszító gondolat... Nem tudom, hogy végig olvassam-e.

2015. ápr. 6. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olvasok ilyen YA mocskokat.
2015. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
YA? Mit értesz ezen?
2015. ápr. 6. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem olvastam, mert engem nem fogott meg a története.

a YA amúgy young adult, azaz fiatal felnőtteknek való könyvet jelent.

2015. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húsvétra kaptam amúgy szóval nem én választottam. :/ a hátuljára pedig az van írva hogy 14 éven felülieknek ajánlott...az még tini könyv nem? Én 15 leszek
2015. ápr. 6. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A YA kategória a 14-18 év közöttiek korosztálya
2015. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett a könyv, de csak a vége.Tulajdonképp a háromnegyed része arra ment el, hogy készülnek a versenyre, ami ritka unalmas.A vége volt talán a legjobb amikor a verseny előtt két nappal voltak.Akkor indult be a sztori.A végével sem vagyok megelégedve, mert félbehagyta az írónő a könyvet.

Én is 15 vagyok amúgy.Nekem nem volt durva-véres a könyv, ezzel semmi bajom nem volt.Valahogy túlságosan elhúzták a sztorit.Jó, én sem mondom azt, hogy az első pár oldalra kell rakni a lényeget de azért nem kellett volna az utolsó pár oldalra hagyni.

Ui.:én is lovagolok :D

2015. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!