Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani nekem könyvet?

Tudnátok ajánlani nekem könyvet?

Figyelt kérdés

Nem rég fejeztem be a: A legkeresettebb hackert, ami nagyon jó volt..(emberi hiszékenységről szól)

Imádom az ilyeneket, ami gépről, hálózatról szól.

De pl: Apple könyvön is elgondolkodtam, hogy elolvassam-e..

Érdekelnek engem még olyanféle tudományos könyvek, ahol sok információkat szednek össze..Pl: hogy tudtátok-e hogy..

Olyan könyv kell ami izgalmas, mint pl: amit mondtam emberi hiszékenységről szólt, elégé meglepődtem.:) de miután elgondolkodtam rajta, rájöttem , hogy tényleg így van..

És persze olyan könyv kell amivel fejlesztem is magam..


Ajánljatok csak:)


Mindegyiket lecsekkolom.


Amúgy 16/f vagyok.



2015. ápr. 6. 21:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy végig életéről beszélt a srác akiről szól a könyv, és mindig izgalmas volt, ha fáradt voltam folytattam..:)

Ilyesmi kéne..



Ja és mindenkinek ajánlom azt a könyvet amit felhoztam a fentibe.

2015. ápr. 6. 21:35
 2/3 anonim ***** válasza:
van belőle második rész de nem vagyok benne biztos
2015. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márciuska ***** válasza:
Ha érdekel a történelem is, akkor ajánlom Ráth-Végh Istvánt. Elég régi szerző, de talán hozzá tudsz jutni a könyveihez. Én a Fekete krónikát, és a Hatalom és pénz című könyvét olvastam. Mindegyik valóban megtörtént érdekes eseteket mesél el, az előbbi különleges, régen történt bűneseteket, az utóbbi pedig a régmúltbeli hatalmasok életéről szól, hogy hogyan fonódott össze a hatalom és a pénz, milyen ostobaságokat műveltek középkori királyok és bíborosok, és hasonlók. Szerintem nagyon jó sztorik, az ember tényleg meglepődik, mik voltak régen.
2015. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!