Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik társasághoz tartoznátok...

Melyik társasághoz tartoznátok szívesen? Kivel mennél szívesen el közös küldetésre?

Figyelt kérdés
Főnix Rendje, Halálfalók vagy a Minisztériumiak? 1-et lehet választani csak!+ Kérlek írjatok 1 személyt akivel szívesen elvégeznél egy küldetést (ha lehet indoklással). Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 7. 09:57
 1/10 A kérdező kommentje:

A ,,Harry potter és a főnix rendje'' kulcsszó ,,Főnix Rendje'' akart lenni csak a weboldal valamiért átírta! Egyébként a kérdést azért tettem fel, mert tudni szerettem volna hogy csak én egyedül vagy más is annyira ,,sötét'' hogy a Halálfalókhoz csatlakozna?

Az én válaszom ez lenne: Halálfalók, Bellatrix mert bátor, erős, elszánt, hűséges és nem retten vissza semmitől.

2015. ápr. 7. 10:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ismerem a Harry Pottert, de szerintem én is a Halálfalókkal, (nevet nem tudok belőle mondani) mert valahogy az tűnik úgy a legizgalmasabbnak :)
2015. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Főnix rendje, de csak Sirius miatt :P Persze vele mennék küldetésre, asszem bírnám ;) Egyszerűen mert jól néz ki és badass :D
2015. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy egyet kértél, de képtelen vagyok választani. :)

Halálfalók, mert a családomat ismerve tuti, hogy varázslóként a szüleim is halálfalók lennének. És Dracóval szeretnék küldetésre menni, mert őt is a családja juttatta oda.

Ugyanakkor szeretnék a Főnix Rendjének a tagja is lenni, mert személy szerint inkább az ő elveikkel értek egyet. Tőlük Tonksszal szeretnék bevetésre menni, mert ő vicces és jó fej. Vagy Siriusszal, mert ő... Na, ő Sirius. ;D

2015. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dumbledore serege, szívesen járkálnék a roxfortban. Sok jó szereplő van ott pl Weasley ikrek.
2015. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Főnix rendje
2015. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Halálfalókkal, ez egyértelmű.

Legszívesebben Bellatrix-szal mennék küldetésre, mert ő szadista, nagyon erős boszorkány és szinte szerelmes vagyok belé.

Együtt Crucióznánk a muglikat, sárvérűeket és vérárulókat. Hmmmm, milyen jó is lenne.


19/L/L

2015. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Főnix Rendje és Sirius mert jól harcol és jól néz ki:p
2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Rend és Tonks. Mert annyira bírtam a lazaságát, meg a humorát, meg hogy mindig olyan lelkes.
2015. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tonks-t és Remus-t én is bírom, de Bella szimpibb
2015. jún. 29. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!