Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rubinvörös c. könyvhöz hasonló...

Rubinvörös c. könyvhöz hasonló időutazós, szerelmes, misztikus, kalandos, scifi könyvek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 11:43
 1/3 Márciuska ***** válasza:

Nagyon ajánlom Meg Cabot könyveit, nagyon hasonló stílusban ír, vicces, szerelmes, kalandos, és némelyik picit misztikus. Neked ajánlanám a Mediátor sorozatot vagy a Villámlány-sorozatot. Szintén ajánlom Diana Wynne Jones trilógiáját (A ándorló palota, Az égi palota, A másik palota). Szerelem kevesebb van benne, de nagyon vicces, kalandos, misztikus. Esetleg próbáld ki Rick Riordantól a Percy Jackson sorozatot, szintén hasonló stílusú vicces-kalandos-misztikus.

További ötletek:

- Peter Freund: Laura sorozat

- Jonathan Stroud: Bartimeus sorozat

- Kai Meyer: Hullámok gyermekei trilógia

- Gail Carson Levine: Elátkozott Ella

2015. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jaj, imádtam azokat a könyveket! Olvastad már a sorozat többi részét? Zafírkék, Smaragdzöld

Ajánlanám még a Cassandra Clare köteteit, A végzet ereklyéi sorozatot:)

2015. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márciuska ***** válasza:
Most vettem meg Kiersten White-tól a Paranormalcy-t, és ahogy belelapoztam, úgy nézem, hasonlóan jó lesz!
2015. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!