Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Humoros, romantikus 20-on...

Humoros, romantikus 20-on éveseknek szóló regények?

Figyelt kérdés

Rengeteg romantikus témában íródott könyv létezik, így foggalmam sincs minek lenne érdemes nekikezdeni.

Nagyon szeretem filmekben a romantikus vígjátékokat, ilyet keresnék könyvben is.

Legyen humoros, 20on vagy 30as évek elején járó nõi fõszereplõvel, nem iskolás románccal, hanem felnõtt fiatal nõkrõl, igényesen megírva.

Sophie Kinslella könyveket olvastam eddig (pl Mézeshetek) hasonlót, vagy jobbat keresek.



2015. ápr. 7. 17:28
 1/1 Márciuska ***** válasza:
100%

- Meg Cabot: Heather Wells sorozat (Nálam ez a nyerő, ez a legviccesebb), Locsifecsi királynő sorozat

- Julie Garwood: Buchanan fivérek sorozat (Szívtipró, Kegyes halál, Ünneprontó, Halállista, Tűz és jég, Lassú izzás, Árnyéktánc, Hosszú búcsú) - ez romantikus krimi

- Debbie Macomber: Cédrusliget sorozat

- Helen Fielding: Bridget Jones sorozat

- Elizabeth Adler: Mac és Sunny sorozat (Varázslatos Malibu, A Riviéra titka, Minden Monte Carlóban kezdődött, Barcelonából szeretettel) - szintén romantikus krimi, de a sorozaton kívül még egy csomó jó könyve van, pl. Riviéra hotel.

Ha komolyabb, nem annyira humoros is érdekel:

- Deborah Chiel: Sabrina

- Rosamunde Pilcher: Az ikrek jegyében, Ház a tengerparton

- Robin Pilcher: Közöttünk az óceán

- Katherine Stone: Illúziók, Visszatérés

- Luanne Rice: Holdsugár

- Mave Binchy: Esti iskola

Plusz szerintem érdemes olvasnod Fejős Évától, sőt ha ránézel az Erawan kiadóra, ami az ő kiadója, rengeteg hasonló romantikus könyvet ad ki hasonló szerzőktől, ott csemegézhetsz.

2015. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!