Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Kereszapa könyvek jók...

A Kereszapa könyvek jók /megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
Eddig csak a filmet láttam ,tetszett .Van rá példa ,hogy a film jó a könyv nem , vagy fordítva , mind kettő vagy egyikse.

2015. ápr. 8. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem könyvben is nagyon jó. Érdemes elolvasni, bár Pacino, De Niro, Brando igazán zseniálisat alakított a filmben, de ha nem kezded összehasonlítgatni akkor a könyv is tetszeni fog!
2015. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak az első részét olvastam és kib*szott jó! Egyik legjobb könyv, amit olvastam. Sokkal jobban megérted a filmet a könyv után.
2015. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. ápr. 9. 14:35
 4/6 anonim válasza:
De csak a Mario Puzo által írt könyvet érdemes elolvasni. Az viszont legalább olyan jó könyv, mint amilyen jó film a film.
2015. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon igaza van az utolsó válaszolónak!
2015. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt, ez az a ritka eset, amikor a könyv és a film összevetése egyforma élményt mutat. Egyik sem rontja le a másik hatását.
2015. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!