Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek ki a kedvence szereplője...

Kinek ki a kedvence szereplője az Üvöltő szelekből? Miért?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok :), örülnék, ha csak komoly válaszokat kapnék....
2010. febr. 19. 17:25
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én Heathcliff-et nagyon megkedveltem. Annyi mindent kellett megélnie, valamennyire sajnálom is az életében végül is beteljesületlen szerelme miatt. De valamiért ő olyan... igazi. Szinte már létező személy a szememben. És valóban aggódott Catherine-ért. Valahogy egy ilyen férfi hiányzik innen.

És neked ki a kedvenced?:)

2010. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Hareton volt a kedvencem, azt hiszem azért, mert a könyv végére kedves, jólelkű fazon válik belőle, Heathcliff minden kegyetlenkedése ellenére. Nekem Heathcliff túl vad volt, és könyörtelen. Én sajnálatot és szánalmat éreztem iránta.
2010. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Heathcilffbe majdhogynem szerelmes voltam amikor olvastam:D
2010. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint Cathyt szerettem Heatcliff szerelmét és kettőjüket és az elválaszthatatlanságukat,Cathy durcás-kislányos-önzőségét, nagyon jó karakter.

Heatcliff kitartását szerelme mellett meg amit már elmondtatok.Csak az bánt, hogy Haretonnal úgy bánt ahogy vele Hindley(bocsi ha nem pontos) ez egy nagy képmutatás a részéről.

Cathrinet is imádtam ő olyan álmodozos-szabadságra áhítozó kis madár aki nagyon tiszta lekű bár kis dacct az anyjából örökölt, de ahogy elkezd vonzódni a kis Haretonhoz és ahogyan a végén elvannak az szívetgyönyörködtető.

Edgar és Isabell Lintont viszont nagyon sajnálom pedig egy kis snobságon kívül semmi rossz nem volt bennük és mégis mindkettőnek viszonzatlan szerelem és kihasználtág vált a részükké!

Végül ahoz képest h az eleje dög unalom volt nagyon-nagyon remek mű!!!

Mindenkinek ajánlom főleg a mai fiatalságnak!Rájuk fér!

17/L

2010. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is Hareton volt a kedvencem :), ahhoz képest hogy Cathy mennyit szemétkedett vele, elég normális természetű volt, és Ellent szerettem még meg nagyon :)
2010. febr. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!