Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egészen idáig melyik volt az...

Egészen idáig melyik volt az az egy könyv, ami a legnagyobb élményt nyújtotta a számodra? (-:

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Winnetou 2. Még általános iskolás koromban olvastam többször is. Először még sírtam is a végén.
2015. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A Tűz és Jég dala könyvsorozat
2015. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Az én kedvenceim:

Licia Troisi: Égvilág trilógia

Darren Shan: Vámpírkönyvek

Tűz és jég dala

de ami a legnagyobb hatást gyakorolta rám eddig az a Két Lotti mert az a könyv volt az ami után rájöttem hogy olvasni jó ha azt nem olvasom el valószínűleg soha nem szerettem volna meg az olvasást

2015. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

George Orwell-1984


Amikor először olvastam, akkor ez még Magyarországon be volt tiltva. Egy kalózkiadás járt kézről-kézre. Még elég fiatal voltam és anyukám magyarázta el, hogy miért tilos ezt olvasni. Mindenesetre nagyon izgalmas volt, hogy valami felnőtt, komoly dologban vesszek részt. Úgy éreztem, hogy én is egy lázadó vagyok és valami nagy dolgot csinálok.

Ma már persze, amikor mindent szabad ezt nehéz megérteni.

2015. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Álomlista

[link]

21 éves vagyok, és annak ellenére, hogy a karakterek egy 10 évvel idősebbek nálam, nagyon is eltudtam képzelni a helyzetüket... gyönyörű egy történet de szomorú

A másik egy örök klasszikus a Büszkeség és balítélt

2015. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kinevetnek érte, de nekem a Harry Potter, mert megszerettette velem az olvasást. Azelőtt nem szerettem olvasni. Azt hittem minden könyv olyan, mint a kötelező olvasmányok, azokat meg utáltam. Harry Potter tábor. XD Apum főnöke szervezte,meghívtak, hát elmentem, akkor még azt se tudtam mi az. Kíváncsi lettem és elolvastam. Innentől kezdve máig nagy könyvfan vagyok. LOL
2015. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán furcsa, de a Hóvirág és a titkos legyező volt az. Annyira "ott voltam" olvasás közben... Pár éve ez adta vissza az elveszett könyvmoly énemet.
2015. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!