Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani jó történelm...

Tudnátok ajánlani jó történelmi témájú könyveket?

Figyelt kérdés

Elsősorban az újkor kezdetétől, 1490-től 1945-ig érdekelnének olvasmányok, de vevő vagyok igazából mindenre, magyar törire és egyetemesre egyaránt. Vevő vagyok igazából bármilyen témára (kiv. persze az ilyen ,,Kinek hány szeretője volt,, stílusú művekre), talán az ilyen teljesen csata-orientált művekre nem vagyok annyira vevő.

Amin mostanság megakadt a szemem, a ,,Nemzettörténetek,, című könyv, ezt esetleg tudná véleményezni nekem valaki?


Előre is köszönöm a válaszokat!

16f



2015. ápr. 18. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, valamilyen István írta azthiszem, a címe Mi magyarok
2015. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Picivel pont kivül esik az említett évkörön, de mindenképpen ajánlom: Aamin Malouf - A keresztes háborúk arab szemmel .
2015. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj magánt és akkor társaloghatunk a témában, elég sok ilyen regényt és szakkönyvet olvastam.
2015. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
--
2016. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Henrik Sienkiewich - tűzzel-vassal egy film is készült belőle

Ui:amit előzőleg küldtem a két vonal az a telefonom hibája

2016. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!