Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani piros pöttyös...

Tudtok ajánlani piros pöttyös könyveket? (a piros pötty alatt azt értem hogy fantasy könyv amin van egy piros pöty)

Figyelt kérdés

Tudomásom szerint rengeteg ilyen könyv van csak én már rengeteget kiolvastam belőlük és most nincs mit olvasnom

csak úgy momdom 14 éves lány vagyok de nyugodtan ajáljatok olyan könyveket amik nagyobb korosztálynak írodnak (soha nem veszem figylelembe hogy hány éves kortól ajánlott egy könyv)^-^



2015. ápr. 23. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:

arany pöttyös mondjuk a vizet az elefántnak,nekem nagyon tetszett,13 évesen olvastam,de ink felnőtteknek ajánlott

egy piros pöttyöst tudok,a 13 okom volt-ot

2015. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha nem feltétlenül piros pöttyöset keresel,akkor egy csomót tudok :DD
2015. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha jó a könyv és kicsit elrugaszkodik a valóságról akklr nem muszáj piros pöttyösnek lennie ^-^
2015. ápr. 23. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Időtlen szerelem: Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld

Shiver, Linger, Forever

2015. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Útvesztő trilógia (Útvesztő,Tűzpróba,Halálkúra)

1-es és 2-es voltam :D

2015. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi ^-^
2015. ápr. 24. 06:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A végzet ereklyéi, Taking chances - Kétesélyes szerelem, The DUFF. Ezek mind piros pöttyösek, de nem csak a Könyvmolyképző tud jó könyveket kiadni.
2015. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tigris átka

Vas próba

Hex Hall

2015. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A piros pöttyöseket szinte sosem olvasom el, engem inkább a high-fantasy műfaja érdekel, mint pl a Gyűrűk Ura, Trónok Harca, Idő Kereke (jelenlegi favorit <3), meg a fantasy-horror mint az Abarat és a Korbács. Szóval én ezeket ajánlanám.


14/l

2015. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi majd megnézem hogy érdekelnek e ^-^
2015. ápr. 27. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!