Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elektronikus formában, vagy...

Elektronikus formában, vagy hagyományos formában vásároltok könyvet?

Figyelt kérdés
Ha csak az egyik formában vásárolsz, azért szereted a másik formát is? Szoktál telón/tableten olvasni?

2015. máj. 1. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem az igazi könyveket,de van,h. telón olvasok.
2015. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az igazi könyveket szeretem. Jó érzés lapozgatni:) Csak akkor olvasok elektronikus formában, ha nem találok meg máshogy valamit, amit el akarok olvasni.
2015. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VioricaMirror ***** válasza:
100%

A hagyományos könyveket jobban szeretem. Hangulatosabb, és kézzel foghatóbb. Lehet, hogy hülyén hangzik, de saját könyv valahogy jobban érzem, hogy az enyém. Szeretem kézbe fogni és lapozgatni, találomra felütni azokat, amiket már olvastam. És szeretem a könyvek illatát.

Ha tehetem, papír alapon olvasok, de van e-book olvasóm is, és elég sűrűn olvasok arról is.

2015. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!