Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Shiver c....

Mi a véleményetek a Shiver c. könyvröl? Érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Mirôl szól?
2010. febr. 23. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én is most akartam feltenni ezt a kérdéstD: engem is érdekelne...
2010. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem tetszett. Ha szeretitek a romantikus könyveket érdemes elolvasni. Érdekes a története. :)
2010. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte óckodtam tőle, a leírás alapján nem nagyon fogott meg. Aztán kb. az első 20 oldal után totál megváltozott a véleményem és le se tudtam tenni. Ha szereted "az igaz szerelem mindent legyőz" tipusú történeteket egy kis misztikummal fűszerezve, akkor szerintem tetszeni fog :)
2010. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én így voltam a twilight-tal:)
2010. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát egy példa. twilight... eleinte nem érdekelt... de aztán rászántam magam. úgyis sokan szeretik, egye fene... na azóta imádom :)

a shiverre engem a twilight vezetett rá, és van egy kevés hasonlóság a 2 könyv között, de mégis mások :D szerintem érdemes elolvasni :D:D imádom azt a könyvet is :) így 05-06 éves fejjel már jobban megfognak az ilyen könyvek , amelyeik kicsit "komolyabb" dolgot akarnak közölni :)... vágj bele :D

2010. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
olcsó másolat:(
2010. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a twilight után olvastam, és szerintem ebből jött az ihlete az írónak hogy vérfarkasos regényt írjon. Szerintem jó volt, csak nem szeretem amikor jön egy sikeres regény és rá több ezer másolat....
2010. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!