Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc történetetek...

Melyik a kedvenc történetetek a Bucó, Szetti, Tacsi című képregényből? Miért?

Figyelt kérdés

Rám tört a nosztalgiázás a legutóbbi képregényfesztiválon a régi magyar képregény miatt, ezért gondoltam, beszélhetnénk itt :)


Nekem ezek a kedvenceim: Banditák, Gördeszkaverseny, SOS-koncert, Vitorlázás, Háromtusa verseny.


Hogy miért? Mert sokat röhögtem a Banda szerencsétlenkedésén, főleg azon, hogy a gördeszkára rakétát erősítettek és az a gazdája nélkül indult el, Umbi meg a levegőben maradt. :D


A Budai Váras is a kedvencem, habár a rajzok nem ragadtak meg annyira, de '94-ben akkor voltam negyedikes, általános iskolás és az osztályommal voltunk a Budai Várban megnézni egy kiállítást. Utána meg játszhattunk a Vár környékén és pont ez a képregény emlékeztet erre :)



2015. máj. 11. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nahát, milyen jó kis kérdés! :)


Mivel nekem a háromtusa verseny volt az első Bucó, Szetti, Tacsi képregényem, az valahogy mindig a szívem csücske lesz. De szeretem a tiszai hajóversenyest, a rallisat és a kincskeresőset is. Igen, középidőben volt egy rajzoló, aki nem volt olyan jó, és akkoriban a sztorik is elég nagy marhaságok voltak sajnos. Pl. mikor az Umbi-banda egy Forma 1-es kocsit vesz a boltban... Az utolsó három füzet nincs meg, azokat már jó ideje keresem, csak nagyon horribilis árat kérnek érte.

2015. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is a 90-es evek elejen olvastam. Tobb, mint 10 kotetem volt meg, de aztan nagyanyam eldobta az osszeset. :(


Nekem a Rallye verseny volt a kedvencem. A Forma-1 is tetszett, foleg azert, mert akkoriban F1 rajongo voltam.

2015. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!