Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok olyan kortárs...

Mondanátok olyan kortárs regényeket, amik nagy sikerűek, de nem scifi, vagy fantasy műfajúak?

Figyelt kérdés
Mert az ilyen trónok harca meg beavatott meg ilyen könyvektől már csömöröm van...

2015. máj. 21. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Craig Clevenger: A gumiember.


Úgy vetem ,hogy a sci-fi és fantasy részeket úgy érted, hogy ne sárkányo, űrléynek, varázslók... legyenek benne.

Így még ajánlanám a: Harcosok klubja, A szabadulás, A sas árnyékában - és a többi része.

2015. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bret Easton Ellis, Donna Tartt és Chuck Palahniuk művei.
2015. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Picit szubjektív ajánlás lesz :)


Ha magyar is érdekel, az egyik legfelkapottabb friss regény Grecsó Krisztián Megyek utánad című könyve. Nekem nagyon tetszik az író stílusa, több könyvét is érdemes elolvasni. Ez a könyv a nőkkel való kapcsolatán keresztül mutatja be egy férfi életét, az óvodától kezdve.


Külföldiből pedig

2015. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hoppá, elküldtem :)


Szóval külföldiből pedig Irvin Yalom könyveit ajánlom, elég népszerűek. Ő egy pszichiátriaprofesszor a Stanfordon, és szépirodalmi regényeket is ír, amelyekben ötvözi a pszichológiát, pszichoterápiát, filozófiát... Nagyon érdekes történetei vannak.


Vagy ha tetszik a közhelyes mainstream vonal, akkor Paulo Coelho könyveket is olvashatsz, én őt mondjuk utálom, de kétségtelenül népszerű :D

2015. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!