Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értem, miért akarja...

Nem értem, miért akarja mindenki "letölteni" a könyveket? Miért nem mentek el könyvtárba, antikváriumba vagy könyvesboltba és olvastok "papir" könyvet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod lehet hogy ez csak az én véleményem de mint például én és a hozzám hasonlóak ,van akinek nincs pénze se neki se a csládjának hogy megvegyen egy könyvet.A könyvtárba meg nincsenek pl olyan könyvek amik érdekelnék és letöltéssel lehet h kirohad a szeme de llegfeljebb eltudja olvasni. :S
2010. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

könyvtárban én még nem találkoztam olyan könyvel ami ott nem lenne meg, nem hiszem el, hogy egy kis kutakodással nem lehet megtalálni vmit, rengetek könyvet vettem ki = rengeteg pénzt spóroltam meg + a szemem se gyilkolom

- felőlem az olvas monitoron keresztül aki akar, ez csak egy komment volt X)

2010. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég lenne csak a könyvtári könyveket szorgalmasan olvasni, hogy az ember megtanuljon magyarul írni. Nem úgy, mint a két előző válaszoló. Elkeserítő, hogy még az olvasásról sem lehet igényes hozzászólásokat olvasni. Ez kb. a rádiókabaré alapszituációja, csak sajnos valóság.
2010. febr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz, nekem is az a meglátásom, hogy amennyibe ma kerül egy könyv, nem mindenki engedheti meg magának, plusz a könyvtárakban sincs meg minden, hiszen lehet, hogy ez valaki számára lehetetlen, de vannak emberek, akik falvakban élnek, és mondjuk egy községi könyvtár nem hiszem, hogy mindenki igényét maradéktalanul teljesíti.

Jó, nem kell mindent gépen olvasni, amit lehet, én is könyv formájában olvasom, de ha nincs más, kénytelen vagyok ezzel beérni.

Egyébként meg egyetértek a magyar írással/beszéddel kapcsolatban is, eléggé gáz, hogy a XXI. században egy magyar ember nem tud magyarul helyesen írni...

2010. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én ált. letöltöm a könyveket és elolvasom a számítógépen,aztán,ha teszik megveszem.

Nem szeretném olyan könyvre "kidobni" a pénzem ami nem tetszik.

2010. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg elmegyek a könyvesboltba, és belelapozok. Nem szeretném a pénzemet olyan könyvre költeni, ami nem tetszik.
2010. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én inkább először elolvasom számítógépen, mert onnan bármikor letudom törölni, de ha egyszer már megvettem és nem tetszik, akkor kiadtam érte feleslegesen egy csomó pénzt. Mert nem tudom, te hogy szoktál könyvet vásárolni, de én az árát is megnézem, és egy jó könyv min. 2-3000ft-ba kerül ha nem többe. És ha tényleg nem tetszett akkor kidobtál az ablakon egy másik könyv árat.
2010. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!