Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kortól ajánljátok a...

Hány éves kortól ajánljátok a következő könyveket (stephen king horrorszerző)?

Figyelt kérdés

-A rémkoppantók

-Tortúra


13/L vagyok,és bírom a krimiket,a vért stb.

szóval nem vagyok az a nagyon beijedős,de a kört (film) utálom...



2015. máj. 24. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
én a tortúrát kb 11-12 évesen olvastam, nem hagyott bennem lelki sérülést, szerintem nyugodtan olvashatod őket.
2015. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha megérted , olvasd nyugodtan
2015. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

13 évesen olvastam az elsőt.

Kicsit túlmisztifikálják Kinget, senki nem kapott még élethosszig tartó traumát, mert fiatalon olvasta a könyvveit.

2015. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ijesztő nincs bennük.

Én most olvasom Lovecraft-ot is, de igazából még mindig nem értem, hogy mitől ijesztőek ezek a történetek. Mármint nem rossz, de semmi különös vagy borzongató.

2015. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tartjátok ijesztőnek, mert nem a legjobb könyveit olvassátok. A szobatársam szerint a Cujo-t, és az Az-t érdemes leginkább elolvasni, én még ezeket nem olvastam tőle, de nyáron mindenképp megteszem. Amúgy én idén, 16 évesen olvastam tőle először. Szerintem nem lesz bajod, ha olvasol tőle.
2015. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én a szüleid helyében a két kezem összetenném hogy olvasol, és nagyon örülnék neki, hogy ilyen minőségi könyvek iránt érdeklődsz. nyugodtan olvashatod, nincsenek benne olyan durva részek, viszont érdekfeszítő és izgalmas.
2015. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)


azért kérdeztem,mert a rémkoppantók és a tortúra apu szerint nem nekem való,de a sárkány szemét és a Cujo-t ajánlani tudja,mert az nem olyan ,,horroros".persze nem ilyedt meg tőlük,csak szerinte még fiatal vagyok hozzá.


de ha ennyi biztató komi van itt,akkor belekezdek. :D :)

2015. máj. 25. 10:51
 8/14 A kérdező kommentje:

És az AZ-t hány éves kortól ajánljátok?mert azt hallottam,hogy az elég ilyesztő.


szóval azért a nagyon horror könyvekért én sem vagyok oda.

2015. máj. 25. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Cáfolnám, a Cujo volt a legelső könyv, amit olvastam. Azóta olvastam már kb 20 könyvét, és habár voltak kemény részei, egy sem volt olyan, amit ne lehetne 13 évs fejjel feldolgozni.
2015. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
apu szerint aki ezt nem gondolja ilyesztőnek,az még nem elég idős hozzá.nem értem. :?
2015. máj. 27. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!